Sezer Group

Rezervasyon iptalini gerçekleştirmeden önce lütfen alt bölümde yer alan iptal/iade koşullarını dikkatle okuyun.

Teyid numarası: E-Posta
GÖNDER

Genel Şartlar ve koşullar

İşbu sözleşme bir ANTALYA / TÜRKİYE adresinde yerleşik Sezer Group Hotels ile ( bundan böyle Hotel olarak anılacaktır) diğer bir tarafta , sistemi kullanarak rezervasyon yapan, tüm kişisel bilgilerini girmek ve onaylamak suretiyle, aşağıdaki şartları peşinen kabul eden, ismi ve bilgisayar IP nosu rezervasyon formunda bilinen müşteri/kullanıcı arasında vuku bulmuştur.

1. Müşteri / Kullanıcı -Sezer Group Hotels online rezervasyon siteye girmek ve kullanmak suretiyle asağıda belirtilen kurallara ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmektedir.Sezer Group Hotels herhangi bir bildirim yapmaksızın veya sorumluluk kabul etmeksizin kurallar ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

2. Internetten yapılan rezervasyonlar maksimum 30 gecelemeli rezervasyonlar olup, kredi kartı ile % 100 garantili yapılabilmektedir. Güvenlik nedeni ile rezervasyon sırasında kredi kartının 3 haneli güvenlik kodunun ( CCV) girilmesi istenecektir. Güvenlik kodu kredi kartının arkasında, imza hanesinde bulunan kredi kartı numarasından sonra yer alan son üç rakamdır.

3. İnternet üzerinden yapılan islemlerde, rezervasyon iptali Rezervasyon sayfamızdaki Rezervasyon iptal linkindeki formun doldurulması ile yapılacak. İptal koşullarında belirtilen kurallara uygun olarak Banka anlaşmaları doğrultusunda müşteri kartına iade edilecektir. Değişiklik ve diğer istekleriniz için booking@sezergroup.com e-mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz.

4. İPTAL PERİOD VE KESİNTİ MİKTARLARI :

Giriş tarihine 30 gün kala yapılan iptallerde misafirden tahsil edilen para koşulsuz iade edilir,

Giriş tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde %10,

Giriş tarihine 14-7 gün kala yapılan iptallerde %25,

Giriş tarihine 6-1 gün kala yapılan iptallerde %30,

Giriş günü yapılan iptallerde %100 kesinti uygulanır.

5. Internetten yapılan rezervasyonlarda Onay - Fatura teslimatı Sezer Group Hotels tarafından aşağıdaki şekilde yapılmaktadır.

Rezervasyon onayı ve ödeme makbuzu sistemin son aşamasında print etmek suretiyle müşteri tarafından alınabilecek ve aynı zamanda müşteri tarafından verilen e-mail adresine gönderilecektir. Orjinal evraklar ve Fatura müşterinin verdiği adrese posta ile gönderilebilecektir

6. Hotel tüketiciden kaynaklanmayan bir sebeple, hizmetin başlamasından evvel veya hizmet sırasında rezervasyonu kısmen/tamamen değiştirebilir veya iptal edebilir. Tüketici bu değişiklikleri kabul edebilir ya da Sezer Group Hotels sunduğu alternatif başka bir hizmeti kabul edebilir. Tüketici değişiklikleri kabul etmediği takdirde ise rezervasyonunu iptal edebilir. Sezer Group Hotels gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen hizmetin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı rezervasyonu iptal edebilir veya erteleyebilir.

7. İnternet üzerinden yapılan ödemelerde, mümkün olan iadelerde, rezervasyon için kullanılan kredi kartına veya müşteri tarafından belirtilen bir banka hesabına iade yapılır.

8. Internet üzerinden yapılan rezervasyonlarda sadece Visa ve Master Card kabul edilmektedir.

9.Sezer Group Hotels sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; islemin kesintiye uğraması, hata , ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılmasi hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

10. İş bu sözleşme 10 maddeden mevcut olup, Genel kurallar ve koşullar ve ortaya çıkabilecek herhangi bir ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Antalya mahkemeleri münhasıran yetkilidir.Sezer Group Hotels Sözleşme
Kapat

Gizililk Politikası

https://booking.sezergroup.com'da kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenir. Global Sign sertifikası kullanılmaktadır.

Bu gizlilik politikası https://booking.seergroup.com URL adresinde ve bu URL'nin alt bölümlerinden özellikle rezervasyon sayfası için geçerlidir. Site ziyaretçisi https://booking.sezergroup.com sitesinin rezervasyon sayfalarında, kredi kartı ile ödeme yapacak ise kredi kartı bilgilerini (Kart Hamilinin Adı, Soyadı, Kart No, Son Kullanma Tarihi, CCV Numarası) girmelidir. ,Bu bilgiler kredi kartının anlaşmalı bankaca onaylanarak, ödemenin yapılması için kullanılacaktır. Bu bilgilerin hiçbiri işlem sırasında kaydedilmeyecektir. https://booking.sezergroup.com, kullanıcıların bildirmiş olduğu iletişim bilgileri, kişisel bilgiler, kredi kartı numarası ve diğer bilgileri, ilgili kullanıcının/müşterinin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz veya herhangi bir amaçla kullanılamaz. Otel adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, kullanıcılarına/müşterilerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.

Kapat
İPTAL/İADE KOŞULLARI

Giriş tarihine 30 gün kala yapılan iptallerde misafirden tahsil edilen para koşulsuz iade edilir,

Giriş tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde %10,

Giriş tarihine 14-7 gün kala yapılan iptallerde %25,

Giriş tarihine 6-1 gün kala yapılan iptallerde %30,

Giriş günü yapılan iptallerde %100 kesinti uygulanır.Yapmış olduğunuz rezervasyonu garantilemek için konaklama bedelinin tamamı banka tarafından rezervasyon esnasında kartınızdan çekilecektir. Rezervasyonu iptal etmek istediğiniz taktirde aşağıdaki koşullarda belirtildiği gibi konaklama bedeli oranlarında kesinti yapılacaktır: Giriş tarihine 30 gün kala yapılan iptallerde tahsil edilen para koşulsuz iade edilir. Giriş tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde %10 kesinti uygulanır. Giriş tarihine 14-2 gün kala yapılan iptallerde %30 kesinti uygulanır. Giriş tarihine 1 gün kala yapılan iptallerde %50 kesinti uygulanır. Giriş günü yapılan iptallerde %100 kesinti uygulanır.
Kapat